Europejski Fundusz Rolny na rzecz rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.

Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków w ramach działania "wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji".

Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Przewidywane wyniki operacji: postęp w realizacji sprawnego wdrażania LSR.

Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych Lokalna Grupa Działania

69-200 Sulęcin, ul. Lipowa 20D, tel. 505 318 320, rodzinnyraj@gmail.com

stronę odwiedziło

3417820 gości

aktualności

OGŁOSZENIE NABORÓW WNIOSKÓW O POWIERZENIE GRANTU (NABORY NR 1/2018/G, 2/2018/G, 3/2018/G)

Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania ogłasza nabory Wniosków o powierzenie grantu: Nabór nr 1/2018/G dla przedsięwzięcia 1.2.1 Infrastruktura turystyczna lub rekreacyjna lub kulturalna Nabór nr 2/2018/G dla przedsięwzięcia 1.3.1. Wydarzenia aktywizacyjne i integracyjne oraz kultywowanie lokalnych tradycji Nabór nr 3/2018/G dla przedsięwzięcia 1.

Fotorelacja ze spotkania "U Pani Hani w ogrodzie..."

Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania od kwietnia br. uczestniczy w projekcie pn. Akademia Umiejętności Animatora LGD realizowanym przez Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich. W ramach projektu chętni uczestniczy zobowiązali się do przeprowadzenia na swoim terenie inicjatywy z zakresu animacji w lokalnych społecznościach.

UWAGA

W dniu 19 lipca 2018 r. biuro Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania będzie czynne do godz. 15:30.

UWAGA !

W związku z prowadzonym w dniu 17.07.2018 r. Spotkaniem informacyjno - konsultacyjnym z mieszkańcami obszaru objętego LSR - SZKOLENIEM dot. PROJEKTÓW GRANTOWYCH, biuro KST-LGD będzie czynne do godz. 14.30.

UWAGA

W dniu 5 lipca biuro Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania otwarte do godz. 13:30.

UWAGA

W dniu 27 czerwca biuro Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania otwarte do godz. 13:30. Za utrudnienia przepraszamy.

UWAGA

W dniu 26 czerwca 2018 r. biuro Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania będzie czynne do godz. 15:00.

Informacja

Informujemy, że biuro Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania w dniu 1 czerwca będzie zamknięte.

MAŁE GRANTY -SPOTKANIA INFORMACYJNO - PROMOCYJNE

W związku z planowanym naborem wniosków o udzielenie wsparcia w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Zarząd Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania zaprasza na spotkania informacyjno – promocyjne.

WARSZTATY REFLEKSYJNE

W dniu 20 lutego 2018 r. w sali wiejskiej w Gliśnie odbyło się spotkanie pt. „Warsztat refleksyjny”. Uczestnicy spotkania reprezentujący m.in. Radę, Zarząd, Komisję Rewizyjną, pracowników biura KST-LGD a także mieszkańców obszaru objętego LSR dokonali bieżącej analizy procesu wdrażania i jego efektów oraz zmian w otoczeniu LSR.

UWAGA

W związku z organizacją Spotkania refleksyjnego w dniu 20 lutego 2018 r. biuro KST-LGD czynne będzie do godz. 15.00.

ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA

Przyjaciele, życzymy Wam uroczych świątecznych chwil! Niech napełnią Was spokojem, radością i dobrą energią. Na stole najsmakowitszych smakołyków, pod choinką najbardziej pożądanych prezentów, a wokół‚ bajkowej atmosfery, pełnej magii i miłości. I niech te wszystkie wspaniałości jak najczęściej będą Wam towarzyszyć w 2018 roku! Zarząd Stowarzyszenia KST-LGD

Informacja o planowanych w 2018 naborach wniosków w ramach wdrażania LSR

Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania informuje, iż w I kwartale przyszłego roku planowane są nabory wniosków dla przedsięwzięć: - 1.1.1. Podejmowanie działalności gospodarczej ( Konkurs skierowany do osób, które chcą utworzyć nowe przedsiębiorstwo, przewidywana kwota zgodnie z harmonogramem naborów wyniesie 840 000,00 zł ).

UWAGA

W dniach 27,28,29 grudnia 2017 r. Biuro KST-LGD będzie nieczynne. W dniu 2 stycznia 2018 r. Biuro KST-LGD będzie czynne do godz. 13.00.

UAWGA

W dniu 21.11.2017 r. biuro KST-LGD będzie czynne do godziny 13.30. Za utrudnienia przepraszamy.

Posiedzenie Rady KST-LGD

W dniu 16.11.2017 r. (po Walnym Zebraniu Członków Stowarzyszenia) w Sali wiejskiej w Przemysławiu planowane jest posiedzenie Rady KST-LGD w celu rozpatrzenia pisma złeżonego przez jednego z wnioskodawców.

Zdrowe Płuca Lubuszan - bezpłatne badania i konsultacje

15 września b.r. ruszyła trzecia edycja Programu polityki zdrowotnej wczesnej diagnostyki nowotworów płuc dla mieszkańców województwa lubuskiego na 2017 rok, czyli ZDROWE PŁUCA LUBUSZAN. W ramach Programu pacjenci będą przyjmowani w Lubuskim Centrum Pulmonologii w Torzymiu na darmowe badania bez skierowania.

ZAPRASZAMY NA WIZYTĘ STUDYJNĄ

AGENDA WIZYTY STUDYJNEJ 6-8.10.2017 R. WIOSKI Z POMYSŁEM STOWARZYSZENIE KRAINA SZLAKÓW TURYSTYCZNYCH – LOKALNA GRUPA DZIAŁANIA ZAPRASZA MIESZKAŃCÓW Z TERENU DZIAŁANIA STOWARZYSZENIA NA WIZYTĘ STUDYJNĄ Wyjazd organizowany jest w ramach realizacji Planu Komunikacji w roku 2017 r.

Kryteria wyboru operacji - zmiana

W związku z zakończonymi naborami wniosków dla przedsiewzięć 1.1.1 Podejmowanie działalności gosopdarczej oraz 1.1.2 Rozwój przedsiębiorstw, Rada oraz Zarząd Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania zauważa konieczność wprowadzenia zmian zapisów dotyczących poszczególnych Kryteriów wyboru operacji dla powyższych przedsięwzięć.

UWAGA - Ogłoszenia o naborze na wolne stanowisko pracy

Zarząd Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania informuje, że w wyniku zakończonego naboru pracowników na stanowisko Koordynatora ds. wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju z dnia 27 czerwca 2017 r. została zgłoszona jedna kandydatura, jednakże na etapie późniejszym kandydatka zrezygnowała z podjęcia pracy w KST-LGD.

«1234567»

facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij