Europejski Fundusz Rolny na rzecz rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.

Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków w ramach działania "wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji".

Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Przewidywane wyniki operacji: postęp w realizacji sprawnego wdrażania LSR.

Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych Lokalna Grupa Działania

69-200 Sulęcin, ul. Lipowa 20D, tel. 505 318 320, rodzinnyraj@gmail.com

stronę odwiedziło

3417860 gości

aktualności

WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW W DESZCZNIE!

W imieniu Zarządu zapraszam na posiedzenie Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania, które rozpocznie się w dniu 2 czerwca 2016 r. o godz. 16.30 w siedzibie Urzędu Gminy w Deszcznie (ul.

UMOWA PODPISANA!

W dniu 20 maja 2016 roku podpisaliśmy umowę o warunkach i sposobie realizacji naszej strategii. Środki finansowe na realizację Lokalnej Strategii Rozwoju do roku 2023 to ok. 2 527 mln euro.

WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA

W imieniu Zarządu zapraszam na posiedzenie Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania, które rozpocznie się w dniu 2 czerwca 2016 r. od godz. 16.30 w siedzibie Urzędu Gminy w Deszcznie (ul.

INFORMACJA DLA BENEFICJENTÓW

17 MAJA 2016 R. BIURO STOWARZYSZENIA BĘDZIE NIECZYNNE! Za utrudnienia w kontaktach przepraszamy. W pilnych sprawach proszę dzwonić, korzystając z numerów kontaktowych na naszej stronie.

GODZINY OTWARCIA BIURA W DNIACH 9.05 I 10.05

PRZEPRASZAMY ZA ZMIANĘ GODZIN PRACY BIURA W TYM TYGODNIU!! Informujemy, że biuro dla naszych Beneficjentów bedzie otwarte w poniedziałek 9.05 do godziny 18.00. We wtorek 10.05. biuro bedzie nieczynne. Za nagłą zmianę godzin otwarcia biura przepraszamy.

DOBRA WIADOMOŚĆ DLA CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA!

ZARZĄD WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO PRZYJĄŁ UCHWAŁĘ!! Mamy pieniądze na rozwój naszych dziesięciu gmin! ,,W sumie 10 Lokalnych Grup Działania i jedna Lokalna Grupa Rybacka działające na terenie województwa lubuskiego otrzymają na realizacje swoich lokalnych strategii rozwoju łączną kwotę prawie 28 mln euro: z czego prawie 25 mln euro to środki z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, a 3 mln euro pochodzi z Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego w ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze”.

plakat ODL

Ośrodek Działaj Lokalnie Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania zaprasza mieszkańców gmin Sulęcin, Torzym, Ośno Lubuskie, Lubniewice, Krzeszyce, Bogdaniec, Lubiszyn, Kłodawa, Santok, Deszczno do udziału w konkursie grantowym w ramach Programu „Działaj Lokalnie IX edycja” 2016 r.

Konkurs grantowy "Działaj Lokalnie IX edycja" - harmonogram spotkań

Ośrodek Działaj Lokalnie Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania zaprasza mieszkańców gmin Sulęcin, Torzym, Ośno Lubuskie, Lubniewice, Krzeszyce, Bogdaniec, Lubiszyn, Kłodawa, Santok, Deszczno do udziału w SPOTKANIACH INFORMACYJNO - SZKOLENIOWYCH dotyczących konkursu grantowego w ramach Programu „Działaj Lokalnie IX edycja” 2016r.

Czekamy na wyniki!

W dniu 29 grudnia 2015 r. przedstawiciele Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania złożyli wniosek o wybór Lokalnej Strategii Krainy Szlaków Turystycznych do Samorządu Województwa Lubuskiego. Prace nad strategią trwały od kwietnia do grudnia 2015 r.

Ruszył nabór "Działaj Lokalnie IX" 2016!

Ośrodek Działaj Lokalnie Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania ogłasza konkurs grantowy w ramach Programu „Działaj Lokalnie IX edycja” 2016r. Dofinansowanie otrzymają te projekty, które: zakładają współdziałanie mieszkańców, dzięki któremu możliwe jest osiąganie celów o charakterze dobra wspólnego, wynikają z konkretnych potrzeb danej społeczności, mają jasno określony cel, dobrze zaplanowane działania, mierzalne rezultaty i rozsądne koszty realizacji, przewidują takie działania, które będą kierowane do określonej grupy odbiorców, a jednocześnie będą służyć całej społeczności, będą realizowane wspólnymi siłami mieszkańców i instytucji życia lokalnego – samorządów, przedsiębiorców i organizacji społecznych, będą umiejętnie i w sposób przemyślany angażowały zasoby lokalne – naturalne, społeczne, ludzkie i finansowe, proponują nowe działania/nową ofertę dla mieszkańców, albo włączają nowe środowiska w prowadzone wcześniej działania NABÓR: Wnioski można składać tylko elektronicznie w terminie od 4 kwietnia do 31 maja 2016 r.

Plan włączenia społeczności

Prace nad przygotowaniem LSR 2014-2020 rozpoczęliśmy w maju 2015 r. od powołanie grupy roboczej. 1) W pierwszym etapie prac nad LSR członkowie w/w grupy zbierali dane niezbędne do opracowania diagnozy. Na przełomie lipca i sierpnia grupa przystąpi do analizy zebranych danych i przygotuje wstępną diagnozę oraz określi grupy defaworyzowane.

Harmonogram konsultacji społecznych

Szanowni Państwo, w załączniku przedstawiamy Harmonogram konsultacji spolecznych w ramach przygotowań do nowej Loklanej Strategii Rozwoju na lata 2021 - 2027. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tworzeniu nowej LSR.

UWAGA! WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW KST-LGD!

W imieniu Zarządu zapraszam na posiedzenie Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania, które odbędzie się w dniu 28 października 2015 r. od godz. 16.30 w siedzibie Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania w Sulęcinie przy ul.

Biuro nieczynne

W dniu 13 października biuro Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.

Ważne! Walne Zebranie

W imieniu Zarządu zapraszam na posiedzenie Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania, które odbędzie się w dniu 15 października 2015 r. od godz. 16.30 w siedzibie Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania w Sulęcinie przy ul.

UWAGA

Informujemy, że ze względu na wyjazd służbowy pracowników biura KST-LGD, biuro w dniu 19.08.2015r. będzie nieczynne.

PUNKT KONSULTACYJNY

Informujemy, że w celu obsługi mieszkańców / Beneficjentów z obszaru objętego Lokalną Strategią Rozwoju Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania, biuro Stowarzyszenia KST-LGD, będzie czynne w każdy poniedziałek, wtorek, środę, w godzinach od 7:30 do 15:30 a w środę do 17:00.

PROW 2014-2020

Szanowni Państwo! Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania rozpoczęła prace nad nową Lokalną Strategią Rozwoju na lata 2014-2020. Leader jest inicjatywą oddolną w związku z tym liczymy na Państwa zaangażowanie w tworzenie nowej strategii.

«1234567

facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij