Zapraszamy do udziału w wyjeździe studyjnym

(opublikowano: Piątek 14 września 2018)

Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania zaprasza do wzięcia udziału w wyjeździe studyjnym z zakresu "Popularyzacji dobrych praktyk w zakresie aktywizacji społeczności lokalnej, ze szczególnym uwzględnieniem produktu lokalnego jako szansy na rozwój regionu".
Wyjazd skierowany jest do osób aktywnie działających na rzecz społeczeństwa lokalnego z terenu KST-LGD.

CELE:

1. Skuteczne wdrażanie LSR na obszarze KST - LGD.

2. Prezentacja innowacyjnych rozwiązań aktywności społecznej  poprzez praktyczne uczestnictwo w działaniach społeczno-kulturalnych.

3. Zapoznanie z korzyściami związanymi z tworzeniem marki lokalnej, w tym:

- rozwój przedsiębiorczości wiejskiej,

- wsparcie aktywności społecznej mieszkańców,

-wsparcie dla organizacji.

4. Integracja mieszkańców z terenu Stowarzyszenia KST-LGD.

5. Wymiana doświadczeń.

TERMIN:

12-14.10.2018 r.

Ważne: Wyjazd w dniu 12 października (piątek) w godzinach 8:00 – 9:00 rano, powrót  w dniu 14 października (niedziela) w godzinach 20:00 – 21:00.

MIEJSCE:

Karpacz - Obszar działania Partnerstwa Ducha Gór

KOSZTY WYJAZDU:

Każdy uczestnik zobowiązany jest wpłacić na konto stowarzyszenia wpisowe w wysokości 150 zł (pokrycie kosztów dojazdu/noclegu), płatne po informacji o zakwalifikowaniu się na wyjazd.

Pozostałe koszty wynikające z  programu, transport oraz ubezpieczenie indywidualne pokrywa organizator Stowarzyszenie KST-LGD.

TERMIN SKŁADANIA APLIKACJI:

28.09.2018 r. tylko w formie pisemnej na adres: Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania, ul. Lipowa 20d, 69-200 SULĘCIN

O zakwalifikowaniu się na wyjazd studyjny aplikanci zostaną poinformowani drogą mailową lub telefonicznie do 5 października włącznie. Miejsce odjazdu zostanie przekazane w późniejszym terminie.

Zapraszamy do udziału w wyjeździe studyjnym! Liczba miejsc ograniczona!

Karta zgłoszeniowa, program wyjazdu oraz agenda wyjazdu znajdują się w poniższych załącznikach.