Europejski Fundusz Rolny na rzecz rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.

Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków w ramach działania "wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji".

Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Przewidywane wyniki operacji: postęp w realizacji sprawnego wdrażania LSR.

Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych Lokalna Grupa Działania

69-200 Sulęcin, ul. Lipowa 20D, tel. 505 318 320, rodzinnyraj@gmail.com

stronę odwiedziło

3417793 gości

aktualności

Koniec pracy zdalnej :)

Informujemy, że od dnia 1 czerwca 2020 r. biuro KST-LGD będzie otwarte w: poniedziałek 7:30 - 16:00 wtorek 7:30 – 16:00 środa 7:30 – 15:30 czwartek 7:30 - 17:00 piątek 7:30 - 13.00. Zapraszamy

Wyniki naboru nr 1/2020/G

Rada Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania zakończyła procedurę wyboru wniosków w ramach naboru nr 1/2020/G dla przedsięwzięcia Infrastruktura turystyczna lub rekreacyjna lub kulturalna w ramach projektów grantowych. W załacznikach znajduje się Protoków z posiedzenia rady z dnia 11 maja 2020 r.

Ważny komunikat dla Beneficjentów

W załączeniu zamieszczamy pismo Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi dotyczące zobowiązań Beneficjentów realizujących operacje w ramach poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społecznośc" objętego PROW na lata 2014-2020, w tym: - zobowiązanie do realizacji operacji w określonym terminie, - zobowiązanie do podlegania ubezpieczeniom społecznym, zarówno przy samozatrudnieniu, jak i przy zatrudnieniu pracowników w ramach 19.

Rusza konkurs "Działaj Lokalnie 2020"

Ośrodek Działaj Lokalnie Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania, ogłasza kolejną edycję Programu Działaj Lokalnie. Wnioski do Działaj Lokalnie 2020 należy składać wyłącznie poprzez generator wniosków dostępny na stronie www.

Tarcza Antykryzysowa - wsparcie z ZUS

Szanowni Państwo, 1 kwietnia wchodzą w życie regulacje zwane Tarczą Antykryzysową. ZUS wspiera rozwiązania, które mają zapobiegać epidemii koronawirusa i realizuje postanowienia związane z Tarczą Antykryzysową. Poniżej link, gdzie znajdą Państwo „kompendium” wiedzy na temat uprawnień dla samozatrudnionych, zleceniobiorców i wykonawców dzieła, firm zgłaszających do 9 ubezpieczonych i innych firm.

Aktualizacja Lokalnej Strategii Rozwoju

Szanowni Państwo w związku z zatwierdzeniem przez Komisję Europejską w dniu 16 grudnia 2019 r. zmiany PROW na lata 2014-2020, w wyniku której zwiększony został budżet działania LEADER, Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania ma możliwość otrzymania 810 000,00 zł w postaci bonusa z przeznaczeniem na wsparcie operacji w ramach rozwoju lokalnego kerowanego przez społeczność (LSR).

OGŁOSZENIE O NABORZE WNIOSKÓW NR 1/2020/G (Infrastruktura turystyczna lub rekreacyjna lub kulturalna- PROJEKT GRANTOWY)

Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania ogłasza nabór Wniosków o powierzenie grantu: Nabór nr 1/2020/G dla przedsięwzięcia 1.2.1 Infrastruktura turystyczna lub rekreacyjna lub kulturalna. O powierzenie grantu w ramach ogłaszanych naborów mogą ubiegać się wyłącznie podmioty będące ORGANIZACJĄ POZARZĄDOWĄ POSIADAJĄCĄ OSOBOWOŚĆ PRAWNĄ, jeżeli siedziba tej organizacji lub jej oddział znajduje się na obszarze wiejskim objętym Lokalną Strategią Rozwoju Krainy Szlaków Turystycznych do 2023 roku.

Badanie ankietowe - "Oceń naszą pracę;)"

Szanowni Państwo, zwracamy się z uprzejmą prośbą o wypełnienie ANKIETY, dzięki której możliwe będzie uzyskanie informacji nt. poziomu wdrażania LSR, sposobu przekazywania informacji oraz pracy i funkcjonowania samego Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania.

Posiedzenie Rady

W dniu 25 listowada 2019 r. o godz. 8.00 w biurze KST-LGD odbędzie się Posiedzenie Rady Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania. Celem posiedzenia jest ocena i wybór operacji dla naboru wniosków nr 4/2019 dotyczącego "Rozwoju przedsiebiorstw".

UWAGA

W związku z realizacją projektu pn. Ścieżka edukacyjna - "Przystanek Zapylacze" biuro KST-LGD w dniu 17.10.2019 r. będzie czynne do godz. 14.40.

"Nadzwyczajne posiedzenie Rady KST-LGD"

W dniu 26 września 2019 r. o godz. 16 w biurze Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania w Sulęcinie odbędzie się nadzwyczajne posiedzenie Rady. Celem posiedzenia będzie rozpatrzenie protestów od wyników oceny operacji w naborze nr 3/2019.

OGŁOSZENIE O NABORZE WNIOSKÓW NR 4/2019 (ROZWÓJ PRZEDSIĘBIORSTW)

Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania ogłasza Nabór nr 4/2019 dla przedsięwzięcia 1.1.2 Rozwój przedsiębiorstw. Ogłoszenia oraz niezbędne załączniki znajdują się poniżej oraz w zakładce NABORY WNIOSKÓW (dokumenty takie jak Umowa o przyznaiu pomocy, Wniosek o przyznaie pomocy, Wniosek o patność znajdują się również na stronie ARiMR pod linkiem https://www.

Informacja dot. naboru nr 3/2019

W związku z zakończoną procedurą oceny i wyboru operacji dla naboru nr 3/2019 dot. Podejmowania działalności gospodarczej informujemy, że każdy z Beneficjentów zostanie powiadomiony listownie o wynikach oceny i wyboru wniosku (listy polecone wysłane w dniu 9.

U Pana Wojtka w ogrodzie - relacja

Sąsiedzkie spotkania w ogrodzie – Lubiszyn 2019 „U Pana Wojtka w ogrodzie…” Wrzesień to czas święta plonów, stąd też miejscowości przygotowują się do uroczystości dziękczynnych za udane żniwa poprzez np. ich udekorowanie. Jadąc na spotkanie w ogrodzie do Lubiszyna mijaliśmy wiele miejscowości zachęcających do uczestnictwa w dożynkach, ale dekoracja na wjeździe do Lubiszyna przebiła je wszystkie.

U Pani Krysi w ogrodzie... - relacja

W ostatni czwartek sierpnia odbyło się pierwsze z cyklu spotkanie w ogrodzie w miejscowości Glisno. Tematem przewodnim spotkania były przetwory z cukinii i kabaczka, a ugościła nas Pani Krysia. Ogród Pani Krysi i Pana Zdzisława to królestwo roślin wszelakich! Znajdziemy tam wszystko! Od różanej rabaty zaczynając, poprzez okazałe krzewy iglaste, pnącza okalające wykonane własnoręcznie z kamieni polnych murki, lawendową ścieżkę, sad, a kończąc na kwiatach doniczkowych pięknie kontrastujących z wszędobylską zielonością.

Posziedzenie Rady KST-LGD.

W dniu 27 sierpnia 2019 r. o godz. 9.00 w biurze KST-LGD odbędzie się Posiedzenie Rady Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania. Celem posiedzenia jest ocena i wybór operacji dla naboru wniosków nr 3/2019 dotyczącego "Podejmowania działąlności gospodarczej".

«1234567»

facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij