Konkurs grantowy "Działaj Lokalnie IX edycja" - harmonogram spotkań

(opublikowano: Czwartek 14 kwietnia 2016)

Ośrodek Działaj Lokalnie
Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania
zaprasza mieszkańców gmin Sulęcin, Torzym, Ośno Lubuskie, Lubniewice, Krzeszyce, Bogdaniec, Lubiszyn, Kłodawa, Santok, Deszczno
do udziału w

SPOTKANIACH INFORMACYJNO - SZKOLENIOWYCH

dotyczących konkursu grantowego w ramach Programu
„Działaj Lokalnie IX edycja” 2016r.

Nabór trwa od 4 kwietnia do 31 maja 2016 r.

Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych i grup nieformalnych zainteresowanych pozyskiwaniem środków do realizacji projektów, które zakładają współdziałanie mieszkańców
do celów o charakterze dobra wspólnego.

HARMONOGRAM SPOTKAŃ:

• dla mieszkańców gmin: Santok, Deszczno, Bogdaniec – spotkanie w dniu 18 kwietnia 2016 r. o godz. 15:00 w sali Urzędu Gminy Deszczno,
  • dla mieszkańców gmin: Sulęcin, Torzym, Ośno Lubuskie, Krzeszyce, Lubniewice - spotkanie w dniu 28 kwietnia 2016 r. o godz. 17:00 w Domu Joannitów w Sulęcinie.

Dodatkowo zachęcamy potencjalnych Grantobiorców do konsultacji indywidualnych  prowadzonych w terminie 04.04 - 31.05.2016r. we wtorki i czwartki w godzinach 8:30-15:30 w siedzibie Stowarzyszenia KST-LGD przy ul. Młynarskiej 1 w Sulęcinie, telefonicznie pod nr 95 755 44 22 lub mailowo na adres rodzinnyraj@gmail.com.