ZAPRASZAMY NA WIZYTĘ STUDYJNĄ DO ZIOŁOWEGO ZAKĄTKA

(opublikowano: Środa 6 maja 2015)

Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych - LGD zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym trzydniowym wyjeździe studyjnym do "Ziołowego Zakątka"- www.ziolowyzakatek.pl/ w dniach 15-17.06.2015r. w miejscowości Koryciny w gminie Grodzisk. Zakłada się iż w wyjeździe połączonym ze szkoleniem weźnie udział 40 osób z terenu LGD. Zakres szkolenia: - prezentacja projektów zrealizowanych przez Gospodarstwo Agroturystyczne Ziołowy Zakątek. Celem wyjazdu jest pokazanie mieszkańcom KST-LGD możliwości jakie dają pozyskane środki pieniężne podczas realizowanych projektów ze środków UE w gospodarstwie agroturystycznym. Wyjazd powinien się przyczynić do zwiększenia oferty usług świadczonych w podobnych ośrodkach na terenie KST-LGD. Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w wyjeździe zapraszamy do wypełnienia i przesłania do Biura KST-LGD do dnia 25 maja 2015r. karty zgłoszeniowej (pocztą elektroniczną na adres e-mail rodzinnyraj@gmail.com lub fax. na numer 095 755 44 22). KST-LGD zastrzega, że w wyjeździe może wziąć udział maksymalnie 40 osób i w przypadku wpłynięcia większej liczby zgłoszeń będzie zmuszone do przeprowadzenia selekcji osób chętnych.