Europejski Fundusz Rolny na rzecz rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.

Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków w ramach działania "wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji".

Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Przewidywane wyniki operacji: postęp w realizacji sprawnego wdrażania LSR.

Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych Lokalna Grupa Działania

69-200 Sulęcin, ul. Lipowa 20D, tel. 505 318 320, rodzinnyraj@gmail.com

stronę odwiedziło

3417887 gości

Warsztaty rękodzielnicze za nami!

(opublikowano: Wtorek 26 maja 2015)

W dniu 23 maja 2015 r. w ramach Funkcjonowania Lokalnej Grupy Działania, Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych już po raz czwarty zorganizowało warsztaty rękodzielnicze inaugurujące wystawę pn. „Poznajemy Krainę Szlaków Turystycznych….”. Do godz. 17 można było bezpłatnie wziąć udział w warsztatach: filcowania i robienia biżuterii, robienia dekoracji, florystyki, ozdabiania ciastek, robienia świec oraz w warsztacie pn. Igłą i nitką. Warsztaty oficjalnie otworzyła Prezes Stowarzyszenia KST-LGD – Ilona Wojciechowska. Pomimo zachmurzonego nieba, chętnych do wykonania własnych arcydzieł nie brakowało nie tylko wśród dzieci, ale i wśród dorosłych. Przy stoiskach warsztatowych można było skorzystać z pomocy i rad specjalistów rękodzieła – lokalnych artystów amatorów. Najmłodsi uczestnicy imprezy mogli skorzystać z gier i zabaw oferowanych przez animatora, a także pozjeżdżać na dmuchanych zjeżdżalniach. Całość imprezy uświetnił koncert w wykonaniu artystów Studia Piosenki przy Sulęcińskim Ośrodku Kultury. Szczególne podziękowania kierujemy do pracowników Urzędu Miejskiego w Sulęcinie oraz Sulęcińskiego Ośrodka Kultury za pomoc organizacji imprezy. Mamy nadzieję, że pomogliśmy mieszkańcom odkryć swoje talenty, a przy tym dobrze się bawić w Krainie Szlaków Turystycznych.

Do dnia 30 czerwca 2015 r. w siedzibie Stowarzyszenia KST-LGD można zwiedzać wystawę poświęconą sztuce rękodzielniczej lokalnych artystów.

facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij