RUSZA KONKURS DZIAŁAJ LOKALNIE 2022

(opublikowano: Poniedziałek 16 maja 2022)

Ośrodek Działaj Lokalnie w Sulęcinie wraz z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce przygotowuje się do kolejnego naboru wniosków w ramach konkursu ,,Działaj Lokalnie” Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności.  Tradycyjnie wspierane będą projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego i które służą pobudzaniu aspiracji rozwojowych, poprawie jakości życia jak również wpływają
na przeciwdziałanie negatywnym skutkom epidemii. W rezultacie podejmowane działania mają przyczyniać się do budowania lokalnego kapitału społecznego. Program jest prowadzony z myślą o organizacjach pozarządowych oraz grupach nieformalnych, które podejmują wspólny wysiłek, aby w ich społecznościach żyło się lepiej. Mile widziane będą działania inspirujące integrację ludności ukraińskiej ze społecznością lokalną.

Podajemy najważniejsze informacje:

- termin składania wniosków od 16.05.2022 r. do 16.06.2022 r.;

- łączna pula przeznaczona na granty wynosi 60 000,00 zł, maksymalna pula na jeden grant to 6 000 zł.

- konkurs przeznaczony jest dla organizacji, instytucji oraz grup nieformalnych, które maja siedzibę w następujących gminach: Bogdaniec, Deszczno, Kłodawa, Krzeszyce, Lubniewice, Lubiszyn, Ośno Lubuskie, Santok, Sulęcin, Torzym;

- rozstrzygnięcie konkursu i podpisanie umów nastąpi do 30 czerwca 2022 r.

- planujemy dwa spotkania informacyjne:

smiley   7.06.2022 r. o godz.16.00 w sali konferencyjnej Starostwa w Sulęcinie, ul. Lipowa
dla mieszkańców gmin: Sulęcin, Torzym, Lubniewice, Krzeszyce i Ośno Lubuskie

smiley   31.05.2022 r. o godz.16.00 w Deszcznie w Stacji Kultura, ul. Kolejowa 4dla mieszkańców gmin: Deszczno, Bogdaniec, Santok, Kłodawa, Lubiszyn,

- termin realizacji projektów od 1.07.2022 r. do 31.12.2022 r.

Szczegółowych informacji udziela koordynator projektu DL Ilona Wojciechowska. Proszę dzwonić pod  numer telefonu 784495003 lub pisać wiadomości na adres mailowy rodzinnyraj@gmail.com.

Zapraszamy do współpracy!

DO POBRANIA: