Europejski Fundusz Rolny na rzecz rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.

Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków w ramach działania "wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji".

Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Przewidywane wyniki operacji: postęp w realizacji sprawnego wdrażania LSR.

Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych Lokalna Grupa Działania

69-200 Sulęcin, ul. Lipowa 20D, tel. 505 318 320, rodzinnyraj@gmail.com

stronę odwiedziło

3417711 gości

5.04.2023 UMOWA NA REALIZACJĘ PROJEKTU WSPÓŁPRACY PODPISANA!

(opublikowano: Czwartek 6 kwietnia 2023)

W dniu 5 kwietnia 2023 podpisaliśmy współnie z sześcioma innymi Lokalnymi Grupami Działania Projekt Współpracy pt. „PROWadzi Lubuskie na bis” na kwotę 5 631 902,00 zł. Nasz wkład finansowy wynosi 1 225 430,00 zł. Operacja ma na celu :  Rozwój turystyki i rekreacji na obszarze LGD poprzez wyznaczenie i oznakowanie ścieżek turystycznych (rowerowych, kajakowych oraz miejsc przyjaznych deskom SUP) celem udostępnienia mieszkańcom i turystom, czego zwieńczeniem będzie udział 7 LGD-ów oraz zainteresowanych mieszkańców i turystów w rajdzie rowerowym, spływie kajakowym oraz konferencji podsumowującej projekt. Promocja regionu poprzez prezentację obszaru za pośrednictwem działań informatyczno - promocyjnych (publikacje, gadżety itp.). Wspieranie rozwoju turystyki i rekreacji poprzez utworzenie Centrum Promocji  Walorów Turystycznych w regionie (bazy noclegowej) w miejscowości Trzebów, rozmieszczenie całorocznych dźwiękoławek na obszarze działania partnerów projektu współpracy oraz budowa okrągłej tężni solankowo - hybrydowej z technologią naziemną jako miejsc odpoczynku.
Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”. Poddziałanie 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

 

facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij