Europejski Fundusz Rolny na rzecz rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.

Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków w ramach działania "wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji".

Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Przewidywane wyniki operacji: postęp w realizacji sprawnego wdrażania LSR.

69-200 Sulęcin, ul. Lipowa 20D, tel. 95 755 44 22, fax: 95 755 44 22, rodzinnyraj@gmail.com

stronę odwiedziło

1493825 gości

UWAGA - narzędzia pomocnicze do wypełnienia biznesplanu

Szanowni Beneficjenci, informujemy że na stronie internetowej ARiMR zostało zamieszczone narzędzie pomocnicze ( Biznesplan - tabele finansowe - plik .xlsx) do wypełniania biznesplanu. http://www.arimr.gov.pl/dla-beneficjenta/wnioski/prow-2014-2020/poddzialanie-192-wsparcie-na-wdrazanie-operacji-w-ramach-strategii-rozwoju-lokalnego-kierowanego-przez-spolecznosc.html

UWAGA

W związku z pilnym wyjazdem służbowym procowników KST-LGD w dniu 31.01.2017 r. biuro Stowarzyszenia będzie otwarte w godz.7.30 - 9.00 , 14.30-15.30. Za utrudnienia przepraszamy.

OGŁOSZENIE NABORÓW WNIOSKÓW DLA PRZEDSIĘWZIĘĆ: 1.1.1 PODEJMOWANIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ (NABÓR 1/2017), 1.1.2 ROZWÓJ PRZEDSIĘBIORSTW (NABÓR 2/2017)

Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania ogłasza nabór wniosków dla przedsięwzięć: 1.1.1. Podejmowanie działalności gospodarczej (nabór 1/2017) oraz 1.1.2 Rozwój przedsiębiorstw (nabór 2/2017). Ogłoszenia dotyczące naborów oraz niezbędne załączniki znajdują się w zakładce NABORY WNIOSKÓW.

Informacja o stanie wdrażania LSR

Lokalna Strategia Rozwoju Krainy Szlaków Turystycznych do 2023 roku jest realizowana zgodnie z Planem Komunikacji stanowiącym załącznik do LSR. Rok 2016 to rok, w którym pomiędzy Stowarzyszeniem Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania a Województwem Lubuskim reprezentowanym przez Zarząd Województwa została podpisana Umowa o warunkach i sposobie realizacji Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność.