69-200 Sulęcin ul. Młynarska 1, tel. 95 755 44 22, fax: 95 755 44 22, rodzinnyraj@gmail.com

WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW W DESZCZNIE!

W imieniu Zarządu zapraszam na posiedzenie Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania, które rozpocznie się w dniu 2 czerwca 2016 r. o godz. 16.30 w siedzibie Urzędu Gminy w Deszcznie (ul.

UMOWA PODPISANA!

W dniu 20 maja 2016 roku podpisaliśmy umowę o warunkach i sposobie realizacji naszej strategii. Środki finansowe na realizację Lokalnej Strategii Rozwoju do roku 2023 to ok. 2 527 mln euro.

DZIAŁAJ LOKALNIE

OSTATNIE DNI NABORU W KRAINIE SZLAKÓW TURYSTYCZNYCH! Nabór wniosków na małe granty w Krainie Szlaków Turystycznych trwa do 31 maja 2016 roku. Do składania wniosków zapraszamy organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne z gmin: Sulęcin, Torzym, Lubniewice, Krzeszyce, Ośno Lubuskie, Bogdaniec, Lubiszyn, Kłodawa, Santok i Deszczno.