69-200 Sulęcin ul. Młynarska 1, tel. 95 755 44 22, fax: 95 755 44 22, rodzinnyraj@gmail.com

Projekt Współpracy

W dniu 16 czerwca 2016 r. w Ostaszowie odbyło się pierwsze spotkanie czterech Lokalnych Grup Działania chcących realizować Projekt Współpracy w ramach działania LEADER na lata 2014 -2020. Projekt zakłada popularyzuję aktywnej turystyki poprzez Questing i Geocaching.

Uroczyste podpisanie umów z "Działaj Lokalnie"

Zapraszamy na uroczyste podpisanie umów dotacyjnych tegorocznej edycji programu „Działaj Lokalnie” IX Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania.