69-200 Sulęcin ul. Młynarska 1, tel. 95 755 44 22, fax: 95 755 44 22, rodzinnyraj@gmail.com

DOBRA WIADOMOŚĆ DLA CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA!

ZARZĄD WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO PRZYJĄŁ UCHWAŁĘ!! Mamy pieniądze na rozwój naszych dziesięciu gmin! ,,W sumie 10 Lokalnych Grup Działania i jedna Lokalna Grupa Rybacka działające na terenie województwa lubuskiego otrzymają na realizacje swoich lokalnych strategii rozwoju łączną kwotę prawie 28 mln euro: z czego prawie 25 mln euro to środki z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, a 3 mln euro pochodzi z Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego w ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze”.

plakat ODL

Ośrodek Działaj Lokalnie Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania zaprasza mieszkańców gmin Sulęcin, Torzym, Ośno Lubuskie, Lubniewice, Krzeszyce, Bogdaniec, Lubiszyn, Kłodawa, Santok, Deszczno do udziału w konkursie grantowym w ramach Programu „Działaj Lokalnie IX edycja” 2016r.

Konkurs grantowy "Działaj Lokalnie IX edycja" - harmonogram spotkań

Ośrodek Działaj Lokalnie Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania zaprasza mieszkańców gmin Sulęcin, Torzym, Ośno Lubuskie, Lubniewice, Krzeszyce, Bogdaniec, Lubiszyn, Kłodawa, Santok, Deszczno do udziału w SPOTKANIACH INFORMACYJNO - SZKOLENIOWYCH dotyczących konkursu grantowego w ramach Programu „Działaj Lokalnie IX edycja” 2016r.