Europejski Fundusz Rolny na rzecz rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.

Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków w ramach działania "wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji".

Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Przewidywane wyniki operacji: postęp w realizacji sprawnego wdrażania LSR.

69-200 Sulęcin, ul. Lipowa 20D, tel. 95 755 44 22, fax: 95 755 44 22, rodzinnyraj@gmail.com

stronę odwiedziło

1560618 gości

Biuro nieczynne

W dniach 20 i 21 czerwca 2017 r. biuro Stowarzyszenia będzie nieczynne z powodu wyjazdu pracowników na szkolenie do Zielonej Góry. W sprawach pilnych prosimy o kontakt drogą e-mail na adres rodzinnyraj@gmail.

OGŁOSZENIE WYNIKÓW NABORU NR 3/2017

W związku z zakończeniem procedury wyboru operacji w ramach naborów nr 3/2017 dot. Infrastruktury rekreacyjnej i turystycznej załączmy Protokół z Posiedzenia Rady Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania z dnia 5 czerwca 2017 r.

UNIEWAŻNIENIE ogłoszenia o naborze na wolne stanowisko pracy

Zarząd Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania informuje, że unieważnia nabór pracowników na stanowisko Koordynator ds. wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju z dnia 22 maja 2017 r. W możliwe najkrótszym czasie zostanie ogłoszony nowy nabór z uwzględnieniem wszystkich potrzeb kadrowych Stowarzyszenia.