Europejski Fundusz Rolny na rzecz rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.

Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków w ramach działania "wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji".

Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Przewidywane wyniki operacji: postęp w realizacji sprawnego wdrażania LSR.

69-200 Sulęcin, ul. Lipowa 20D, tel. 95 755 44 22, fax: 95 755 44 22, rodzinnyraj@gmail.com

stronę odwiedziło

1621400 gości

Zdrowe Płuca Lubuszan - bezpłatne badania i konsultacje

15 września b.r. ruszyła trzecia edycja Programu polityki zdrowotnej wczesnej diagnostyki nowotworów płuc dla mieszkańców województwa lubuskiego na 2017 rok, czyli ZDROWE PŁUCA LUBUSZAN. W ramach Programu pacjenci będą przyjmowani w Lubuskim Centrum Pulmonologii w Torzymiu na darmowe badania bez skierowania.

Informacja

W dniu 12 października 2017 r. biuro Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych - Lokalna Grupa Działania będzie czynne do godz. 13:30. W sprawach pilnych prosimy o kontakt pod nr tel. 604 954 792.

ZAPRASZAMY NA WIZYTĘ STUDYJNĄ

AGENDA WIZYTY STUDYJNEJ 6-8.10.2017 R. WIOSKI Z POMYSŁEM STOWARZYSZENIE KRAINA SZLAKÓW TURYSTYCZNYCH – LOKALNA GRUPA DZIAŁANIA ZAPRASZA MIESZKAŃCÓW Z TERENU DZIAŁANIA STOWARZYSZENIA NA WIZYTĘ STUDYJNĄ Wyjazd organizowany jest w ramach realizacji Planu Komunikacji w roku 2017 r.