Zakończył się I nabór w Krainie Szlaków Turystycznych

31 maja 2016 r. zakończył się, trwający dwa miesiące,  pierwszy nabór wniosków ogłoszony w ramach IX edycji Programu „Działaj Lokalnie współfinansowany ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

W wyznaczonym terminie w Generatorze Wniosków Aplikacyjnych złożono 25 wniosków na łączną wnioskowaną kwotę  132 200,82 zł. Wszystkie złożone wnioski przeszły ocenę formalną i zostały przekazane Lokalnej Komisji Grantowej do oceny merytorycznej. Każdy wniosek oceniany jest przez dwóch ekspertów, a średnia uzyskanych punktów plasuje wniosek na liście rankingowej. Przed zatwierdzeniem listy rankingowej odbywa się spotkanie Lokalnej Komisji Grantowej w celu jej przedyskutowania i przegłosowania.

Ogłoszenie wyników planuje się na drugą połowę czerwca br.

Poniżej znajduje się lista wniosków z wynikami oceny formalnej.