Uroczyste podpisanie umów

Zapraszamy na uroczyste podpisanie umów dotacyjnych tegorocznej edycji programu „Działaj Lokalnie” IX Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania.

Podpisanie umów odbędzie się dnia 22 czerwca 2016 roku o godzinie 17:00 w Domu Joannitów, ul. Młynarska 1, 69-200 Sulęcin.

W trakcie spotkania odbędzie się szkolenie dotyczące zasad realizowania projektów, dokumentowania wydatków, zawierania umów, zasad promowania działań i ich dokumentowania.
Zapraszamy osoby realizujące działania oraz osoby wskazane jako upoważnione do zawierania umów z ramienia organizacji użyczającej osobowości prawnej :
1) Organizacja pozarządowa -   umowę podpisują osoby reprezentujące organizacje, wskazane w KRS,

2) Grupa nieformalna z użyczeniem osobowości prawnej - umowę podpisują osoby upoważnionej do podpisywania umów z ramienia organizacji pozarządowej zgodnie z KRS

3) Inicjatywa DL - minimum 3 osoby z grupy nieformalnej wskazane we wniosku.