Spotkania informacyjno - konsultacyjne dla Grantobiorców Działaj Lokalnie 2019

Trwa nabór wniosków w ODL Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania. Gminy objęte konkursem to: Sulęcin, Torzym, Ośno Lubuskie, Krzeszyce, Lubiszyn, Bogdaniec, Kłodawa, Santok, Deszczno, Lubniewice. Pula przeznaczona na granty wynosi 29 700,00 zł.  Nabór trwa od 8 kwietnia do 12 maja 2019 r.

Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych i grup nieformalnych zainteresowanych pozyskiwaniem środków do realizacji projektów, które zakładają współdziałanie mieszkańców do celów o charakterze dobra wspólnego.
Miejsca spotkań nie są podzielone terytorialnie, a więc każdy zainteresowany potencjalny Grantobiorca może przyjechać w wybrane przez siebie miejsce spotkań J

Harmonogram spotkań  informacyjno –promocyjnych wygląda następująco:

• Baczyna – spotkanie w dniu 16 kwietnia 2019 r. o godz. 16:00 w Przedszkolu w Baczynie, ul. Gorzowska 64,
  •  Sulęcin – spotkanie w dniu 17 kwietnia 2019 r. o godz.15:30 w siedzibie Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania, ul. Lipowa 20D.

Wszystkie szczegóły na temat konkursu grantowego można znaleźć na stronie: www.kst-lgd.pl w zakładce Działaj Lokalnie. Wszystkich zainteresowanych udziałem w konkursie zapraszamy do kontaktu: tel. 604 954 792 , e-mail: rodzinnyraj@gmail.com.

Przed złożeniem wniosku można go skonsultować i uzyskać porady. Konsultacje będą trwały od 23 do 30 kwietnia br.

Obowiązkowo w szkoleniu lub konsultacjach muszą wziąć udział organizacje lub grupy nieformalne, które po raz pierwszy wnioskują do programu Działaj Lokalnie!!!

Jeśli brakuje Ci pomysłu na projekt, spójrz tutaj: http://dzialajlokalnie.pl/projekty/