Ostatnie dni naboru w Krainie Szlaków Turystycznych!

Nabór wniosków na małe granty w Krainie Szlaków Turystycznych trwa do 31 maja 2016 roku. Do składania wniosków zapraszamy organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne z gmin: Sulęcin, Torzym, Lubniewice, Krzeszyce, Ośno Lubuskie, Bogdaniec, Lubiszyn, Kłodawa, Santok i Deszczno.

W IX edycji Programu „Działaj Lokalnie” wspierane będą projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego i które służą pobudzaniu aspiracji rozwojowych, poprawie jakości życia. W rezultacie podejmowane działania mają przyczyniać się do budowania lokalnego kapitału społecznego. Program jest prowadzony z myślą o organizacjach pozarządowych oraz grupach nieformalnych, które podejmują wspólny wysiłek, aby w ich społecznościach żyło się lepiej.

Serdecznie zapraszamy na konsultacje indywidualne w najbliższy wtorek (24 maja) do siedziby Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania w godzinach 7:30 – 15:30.

Osoba do kontaktu: Natalia Szczepańska – Zych, nr tel. 95 755 44 22, e-mail: rodzinnyraj@gmail.com.

Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdują  się w Regulaminie Konkursu dostępnym na stronie Stowarzyszenia KST-LGD www.kst-lgd.pl.