Nabór wniosków o dotację „Działaj Lokalnie X” w 2017 roku!

TERMIN NABORU WNIOSKÓW O DOTACJĘ: wnioski można składać od 1 maja  do 31 maja 2017 r., do godziny 23:59.

SPOSÓB SKŁADANIA WNIOSKÓW: wnioski można składać WYŁĄCZNIE ZA POMOCĄ GENERATORA WNIOSKÓW, który jest dostępny na www.system.dzialajlokalnie.pl oraz na http://kst-lgd.pl/dzialaj-lokalnie/.

GMINY OBJĘTE KONKURSEM: Sulęcin, Torzym, Ośno Lubuskie, Krzeszyce, Lubiszyn, Bogdaniec, Kłodawa, Santok, Deszczno, Lubniewice.

MAKSYMALNA KWOTA  DOFINANSOWANIA: dotacje będą przyznawane w maksymalnej kwocie do 6.000 zł dla jednego realizatora.

PULA PRZEZNACZONA NA GRANTY: 29 700,00 zł.

WNIOSKODAWCY: organizacje pozarządowe posiadające osobowość prawną [np. fundacje, stowarzyszenia], grupy nieformalne, w których imieniu wniosek złoży organizacja pozarządowa lub przedszkole publiczne, szkoła publiczna, instytucja kultury, biblioteka publiczna albo ośrodek pomocy społecznej, grupy nieformalne, występujące z wnioskiem samodzielnie, jako tzw. Inicjatywa DL.

OKRES REALIZACJI PROJEKTÓW: projekty będą mogły trwać minimalnie 3 m-ce a maksymalnie 6 m-cy i będą mogły być realizowane od 1 lipca do 31 grudnia 2017 r.

KONSULTACJE MAILOWE WNIOSKÓW: przed złożeniem wniosku można go skonsultować i uzyskać porady. Konsultacje będą trwały od 15 do 29 maja br.

Koordynator Programu:

Natalia Szczepańska - Zych