Wyniki naboru wniosków

(opublikowano: Piątek 1 października 2010)

15 września 2010 r. zakończył się nabór wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 -2013 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich na realizację operacji z zakresu „Odnowa i rozwój wsi”, „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw” i tzw. Małe Projekty.

W ramach ogłoszonego konkursu wpłynęło 9 wniosków na „Odnowę wsi”, 2 wnioski na „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw” i 16 wniosków na Małe Projekty. Wnioski oceniano pod kątem zgodności z Lokalną Strategią Rozwoju oraz lokalnymi kryteriami wyboru operacji. Wnioski oceniła Rada Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania na posiedzeniu, które odbyło się w dniu 23 i 27 września 2010 roku.

W terminie 7 dni od dnia otrzymania pisma informującego o ocenie, wnioskodawcom przysługuje prawo do odwołania od wyników oceny Rady LGD.

Odwołania należy składać bezpośrednio w biurze Stowarzyszenia „Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania” przy ul. Lipowej 18a w Sulęcinie.

Listy ocenionych operacji oraz wzór odwołania znajdują się w załączniku.