WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA KRAINA SZLAKÓW TURYSTYCZNYCH - LOKALNA GRUPA DZIĄŁNIA

(opublikowano: Piątek 14 marca 2014)

W imieniu Zarządu zapraszam na posiedzenie Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia

Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania, które odbędzie się 21 marca 2014 r.

w ośrodku HOTEL  WOIŃSKI SPA  w Lubniewicach  ul. Ratuszowa 3

Wszystkich Członków Stowarzyszenia Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania zapraszam  na obiad od godz. 16.00 do godz. 16.45.

Walne Zebranie zaplanowaliśmy w dwóch częściach od godz. 16.45

CZĘŚĆ I Godz. 16.45 – 18.00

Przedstawienie raportu z realizacji LSR za rok 2013, sprawozdania merytorycznego i  finansowego za rok 2013, sprawozdania z działalności Rady za 2013 oraz sprawozdania z prac Komisji Rewizyjnej za 2013 r.

Po prezentacji dokumentów przewidziana jest  dyskusja plenarna i podjęcie uchwał zatwierdzających sprawozdania.

Propozycja  zmian w  Lokalnej Strategii Rozwoju (uaktualnienie listy Członków KST-LGD) oraz podjęcie uchwały w sprawie zmian w LSR.

Godz. 18.00 – 18.30 Przerwa kawowa

CZĘŚĆ II Godz. 18.30 – 20.00

Przedstawienie propozycji planu pracy oraz planu finansowego na rok 2014, dyskusja i propozycje zmian     w planie pracy i planie finansowym na rok 2014, podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia planu pracy oraz planu finansowego na rok 2014.

Na zakończenie przewiduje się dyskusję i wypowiedzi uczestników Walnego Zebrania.

Ilona Wojciechowska