Poszukujemy prowadzących warsztaty rękodzielnicze, animatorów gier i zabaw dla najmłodszych oraz kolportera ulotek

(opublikowano: Środa 16 kwietnia 2014)

W dniu 24 maja 2014 r. na promenadzie przy rzece Postomii w Sulęcinie odbędą się warsztaty inaugurującę wystawę poświęconą twórczości lokalnych rzemieślników i artystów pn. "Poznajemy Krainę Szlaków Turystycznych...". W związku z organizacją pięciu stoisk warsztatowych zamierzamy zatrudnić pięć osób do prowadzenia warsztatów tematycznych oraz animatorów gier i zabaw dla najmłodszych.

Poniżej przedstawiamy oferty pracy.

KOLPORTAŻ ULOTEK

Poszukujemy również kolportera  ulotek informacyjnych dotyczących powyższych warsztatów. Kolportaż ulotek na terenie Sulęcina i okolic do skrzynek pocztowych mieszkańców oraz do siedzib 11 Gmin członkowskich Stowarzyszenia KST- LGD. Termin realizacji zadania: 19-22.05.2014r.  Chętnych do wykonania zadania zapraszamy do złożenia swojej oferty (zawierającej  cenę)  do dnia 5 maja 2014 r.  Więcej informacji można uzyskać w biurze Stowarzyszenia KST - LGD pod numerem telefonu 95 755 44 22.