KST-LGD promowała się na targach w Szczecinie

(opublikowano: Poniedziałek 13 maja 2013)

W dniach 11-12 maja 2013 r. Stowarzyszenie Kraina Szlaków TurystycznychLokalna Grupa Działania wzięło udział w targach turystycznych pn. „Piknik nad Odrą“, które odbyły się na  Wałach Chrobrego  w Szczecinie.

Piknik nad Odrą jest wydarzeniem o różnorodnej ofercie dla turysty, oferowanej w jednym miejscu w spójnej, przyjaznej i transparentnej formule. Jego główne atrakcje to Targi Turystyczne MARKET TOUR, prezentacje produktów tradycyjnych, Wielkie Gotowanie oraz Wiosenny Festyn Rodzinny.

Targi są miejscem prezentacji i promocji atrakcji regionów turystycznych, ofert biur podróży, obiektów noclegowych oraz ofert turystyki aktywnej i specjalistycznej. W tegorocznej imprezie udział wzięło ponad 180 wystawców, przedstawicieli branży turystycznej.

KST –LGD spotkało na targach partnerów z projektów współpracy, czyli "LGD Działaj z Nami", która promowała projekt LUBTUR oraz Fundację Zielonej Doliny Odry i Warty, która promowała lokalny browar i pieczywo.

Ponadto pracownicy KST – LGD zawarli znajomość z pracownikami innych Lokalnych Grup Działania, m.in. LGD Dolina „Dolina Drwęcy“ i Stowarzyszeniem LGD „Podbabiogórze“, z którymi wymienili doświadczenia w zakresie funkcjonowania LGD oraz realizacji LSR.

Zdjęcia z targów do obejrzenia w Galerii