(opublikowano: Piątek 22 listopada 2013)

W związku z zakończonym w dniu 18 listopada 2013 r. naborem  wniosków o przyznanie pomocy w ramach PROW 2007-2013 oś 4 LEADER, działanie 4.1/413 tj. Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju, tj. działań „Odnowa i rozwój wsi”, „Małe projekty”, „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw” oraz "Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej",

informujemy, iż posiedzenie Rady w celu oceny operacji odbędzie się dnia 27.11.2013r. od godz. 10.00.

W trakcie posiedzenia planowana jest ocena wniosków w ramach działań:

„Odnowa i rozwój wsi”, „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw”, "Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej" oraz pierwszych 10 wniosków w ramach tzw. "Małych projektów".

W dniu 28.11.2013r. od godz.10 planowana jest dalsza ocena wniosków w ramach tzw. "Małych projektów".

Posiedzenie odbędzie się w siedzibie Stowarzyszenia KST-LGD w Sulęcinie.

W ramach naboru wniosków wpłynęło 39 projektów z działania Małe Projekty, 6 projektów z Odnowy i rozwoju wsi, 11 projektów w ramach działania Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw oraz 1 projekt z działania Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej.